• destek@onlinekart.com.tr
  • 0212 852 19 60

Dijital Kartvizit Aktivasyonu

Dijital Kartvizit Sipariş ve Aktivasyon İşlemleri

Bu alanda Dijital Kartvizitinizin Satın Alım ve Aktivasyon İşlemleri adımlarını göreceksiniz. Aktivasyon ile ilgili aklınıza takılan herhangi bir soru olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bugün Bir Ağacı Kurtarabilirsiniz!

Dijital Kartvizit Seçimi

1
Dijital Kartvizitler menüsünün üzerine geliyoruz ve hangi tür kartviziti kullanmak istiyorsak o kategoriyi seçiyoruz. Biz "Dijital Kartvizitler"i seçtik.
2
Dijital Kartvizitler kategorisindeki kartvizitlerden hangisi sizin için uygun ise onu seçerek devam ediyorsunuz. Biz "Herkes İçin Dijital Kartvizit"i seçtik.
3
"Dijital Kartviziti Göster" butonuna tıklayarak detay sayfasına geldiğiniz zaman burada, kartvizitin özelliklerini ayrıntılı olarak görebilirsiniz.
OnlineKart

OnlineKart
Bugün Bir Ağacı Kurtarabilirsiniz!

Dijital Kartvizit Sipariş İşlemleri

1
NFC Özellikli Dijital Kartvizitinize basılmasını istediğiniz logonuzu dosya seç adımından yüklemeniz gerekmektedir.
2
Kartvizitinizin üzerine basılacak isim ve görev/meslek/ünvan bilginizi yazmanız gerekmektedir.
3
Kartvizitinizin tasarımını seçmeniz gerekmektedir. "Kart Tasarımı Seçmek İçin Tıklayınız" butonuna tıklayarak kartvizit tasarımlarını inceleyebilirsiniz.

Sipariş işlemleri için öncelikle sizlerden 3 adet bilgi talep ediyoruz. Çünkü siparişiniz sonrası size NFC Özellikli Dijital Kartvizit'te göndereceğiz. Online Dijital Kartvizitlerde NFC Özellikli Dijital Kartvizit gönderimi yoktur!

Tüm bilgileri doldurduktan sonra kartvizit adetini de belirleyerek "SİPARİŞ VER" Butonuna tıklıyoruz ve bir sonraki adıma geçiyoruz.

Alışveriş sepetinizi görüntüleyerek "KASAYA GİT" butonuna tıklıyoruz. Alşverişinizi tamamlayabilmeniz için sitemize üye olmanız veya bir üyeliğiniz var ise üye girişi yapmanız gerekmektedir. Zaten giriş yaptıysanız kasa adımından ödeme yöntemini seçerek gerekli bilgileri doldurup siparişinizi verebilirsiniz.


OnlineKart
Bugün Bir Ağacı Kurtarabilirsiniz!

Dijital Kartvizit Sipariş Sonrası İşlemleri

1
Siparişinizi verdikten sonra Siparişlerimi Göster butonuna tıklayarak sipariş detaylarınızı görüntüleyebilir.
2
Havale/EFT ödeme yöntemi ile siparişinizi verdiyseniz ve ödemenizi gönderdiyseniz "Ödeme Bildirimi" butonuna tıklayarak ödeme bildiriminde bulunabilirsiniz.

Ödemeniz alındıktan sonra siparişiniz onaylanacaktır ve Siparişlerim sayfanızdaki Kartvizit Bilgilerim alanı aktif olacaktır. Bu alanda kartvizitinizin detay bilgilerine erişebileceksiniz.


OnlineKart
Bugün Bir Ağacı Kurtarabilirsiniz!

Dijital Kartvizit Aktivasyon İşlemleri

1
Siparişlerim Sayfanızdaki "Kartvizit Bilgilerim" butonuna tıklayarak kartvizit bilgilerinize ulaşabilirsiniz.
2
Kartvizitinizin URL'sine tıklayarak veya size özel oluşturulan QR kodunuzu telefonunuza okutarak kartvizit kayıt ekranına ulaşabilirsiniz.

OnlineKart
Bugün Bir Ağacı Kurtarabilirsiniz!

Dijital Kartvizit Aktivasyon İşlemleri 2

1
Bu alanda kartvizitinizin kayıt işlemlerini yapmanız gerekmektedir.
2
İlgili alanların tamamını veya ilk aşamada yalnızca zorunlu alanları doldurarak Dijital Kartvizitinizi aktifleştirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
3
Dikkat! Bu aşamada kullanacağınız mail adresiniz, kartvizit yönetim panelinize giriş yaparken kullanacağınız kullanıcı adınız olacaktır.
4
Ardından diğer tüm bilgilerinizi ekleyebileceğiniz Kartvizit Yönetim Panelinize giriş yapabilirsiniz.
5
Kartvizit yönetim panelinize giriş yapabilmek için, kayıt olurken belirlediğiniz kullanıcı adınızı (Mail adresinizi) ve şifrenizi kullanmanız gerekmektedir.

OnlineKart
Bugün Bir Ağacı Kurtarabilirsiniz!

Dijital Kartvizit İçerik Ayarları

1
Artık Kartvizitiniz AKTİF. Güzel günlerde kullanmanızı dileriz! Kartvizitinizin kayıt işlemlerini tamamladıktan sonra giriş bilgileriniz mail adresinize otomatik gelecektir. Kullanıcı adınız ve şifreniz ile kartvizit yönetim panelinize giriş yapabilirsiniz.
2
Bu aşamadan sonra yönetim paneliniz üzerinden kartvizitinizin genel ayarlarını yaparak iletişim bilgilerinizi, sosyal medya bilgilerinizi, banka & finans bilgilerinizi, kripto para bilgilerinizi, iş bilgilerinizi, hizmetlerinizi ekleyebilirsiniz.

Hem Online Dijital Kartvizitlerde hem de NFC Özellikli Dijital Kartvizitlerde, kartvizit aktivasyon adımları yukarıdaki gibidir. Online Dijital Kartvizit siparişlerinde "NFC Özellikli Dijital Kartvizit" gönderimi yoktur!

Tüm bölümler ile ilgili detaylı yardım almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sizin gibi değerli müşterilerimize hizmet vermek bizim için büyük bir mutluluk kaynağıdır. Günümüz dijital dünyasına hızlı bir adım atabilmeniz ve ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılayabilmek için geliştirdiğimiz Dijital Kartvizitler ile sizlere her zaman yardımcı olmak ve memnuniyetinizi sağlamak için buradayız. Bize her zaman ulaşabilirsiniz.
OnlineKart Dijital Kartvizit

OnlineKart - Dijital Kartvizit Teknolojileri | Yeni Nesil Çevreci Kartvizit